Obróć tablet poziomo

Obróć telefon pionowo

Kochani, docieramy do ważnego momentu w naszej modlitwie w ramach Duchowej Adopcji dziecka poczętego! W naszym seminarium rozpoczęliśmy ją 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, a zatem w ten piątek (25.06) upływa pierwszy trymestr naszej Adopcji. Gratulujemy wytrwałości wszystkim, którzy razem z nami proszą Boga o dar życia dla tych dzieci i rodziców, którzy bardzo potrzebują naszej modlitwy.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestaw linków, które zawierają wiele przydatnych informacji, poruszających świadectw i wartościowych filmów, które warto poznać.

PRO-LIFE

Poniższe linki odnoszą do głównych stron instytucji promujących godność życia człowieka od poczęcia. Można na nich znaleźć odpowiedzi na wiele ważnych i trudnych pytań oraz informacje o tym, jak można włączyć się w dzieło promocji życia:

https://pro-life.pl/ – Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

https://youtube.com/user/PSOZC – Kanał YouTube Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

https://fundacjamalychstopek.pl/ – Fundacja Małych Stópek

https://www.hli.org.pl/pl/ – Human Life International Polska

Polecamy Projekt Life, czyli „wiadomości” ze świata związanych z ruchem Pro Life:

https://youtube.com/playlist?list=PLwGhSmuys_vTxNjHsrTvjXwILl4cz6BdD

DUCHOWA ADOPCJA

Przez tę modlitwę pragniemy prosić Pana Boga o potrzebne łaski dla rodziców stojących przed dylematem aborcji, by pokochali swoje dziecko, które jest wspaniałym darem Boga. Otaczamy modlitwą także te dzieci, w tym niezwykle ważnym etapie ich życia. Poniżej kilka odnośników związanych z Duchową Adopcją:

https://duchowaadopcja.pl/

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o codziennej modlitwie w tej intencji, te aplikacje Ci pomogą:

https://adoptujzycie.pl/

https://powerbank4life.org/pl/aplikacja/

Tutaj można znaleźć serię świadectw związanych z Duchową Adopcją Dziecka poczętego:

https://youtube.com/playlist?list=PLGhqh3tHDieVSFJbmTFnrb7fu-UgIVo-B

DODATEK

Na koniec mały dodatek dla zainteresowanych co działo się w trzecim miesiącu ciąży, który otaczaliśmy modlitwą w ostatnim czasie:

https://www.youtube.com/watch?v=nWZl7HfOGxo

/ autor: seminarium

Najnowsze wpisy

Wydarzenia

Świętujemy Pierwszy Trymestr

Kochani, docieramy do ważnego momentu w naszej modlitwie w ramach Duchowej Adopcji dziecka poczętego! W naszym seminarium rozpoczęliśmy ją 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, a zatem w ten piątek (25.06) upływa pierwszy trymestr naszej Adopcji. Gratulujemy wytrwałości wszystkim, którzy razem z nami proszą Boga o dar życia dla tych dzieci i rodziców, […]

Więcej...
Wydarzenia

Wakacje 2021 z Marianami

Kochani! Poniżej lista wyjazdów z Marianami podczas tegorocznych wakacji. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w różnorodnych wydarzeniach. Czas wakacji to również wyjątkowy czas rozeznania swojego miejsca w życiu – prosimy Was zatem o modlitwę w intencji powołań do naszego Zgromadzenia oraz życia konsekrowanego.

Więcej...
Wydarzenia

Powrót do Rwandy naszych braci

W poniedziałek 14.06 naszą wspólnotę w Lublinie opuścili dk. Alfred i Cedric. Obaj bracia spędzili w Polsce 5 lat, odbywając w tym czasie formację seminaryjną obejmującą studia z zakresu teologii. Obaj ukończyli studia z tytułem magistra. Alfred i Cedric z Lublina udali się do swojej ojczyzny Rwandy. Teraz czekają na święcenia prezbiteratu, następnie zostaną skierowani […]

Więcej...